Prowokowali warszawiaków. „Co pan pier*oli, z policji pan jest?” [WIDEO]

Prowokowali warszawiaków. „Co pan pier*oli, z policji pan jest?” [WIDEO]
”Nie będziesz mnie pouczał, frajerze”, ”ja dosłownie na dwie minuty” czy ”co pan pier*oli, z policji pan jest?” – z takimi reakcjami stykali się organizatorzy kampanii ”10 metrów”, którą zorganizował Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie. Przy jednym z przejść dla pieszych usytuowanych w sąsiedztwie szkoły ustawiono kamery, a tuż przed samym przejściem pojawił się wyświetlacz, poprzez który moderator akcji mógł bezpośrednio upominać parkujących przy przejściu kierowców. Kampania ma na celu przypominanie kierowcom o zakazie parkowania samochodów w odległości mniejszej niż 10 metrów od przejścia dla pieszych.
Więcej informacji

Informacje o Warszawie

Warszawa jest miastem niezwykłym, położonym w środku Europy, na przecięciu szlaków komunikacyjnych z zachodu na wschód i z północy na południe kontynentu. Frapuje przyjezdnych historią i klimatem. Ciekawi swoją odmiennością. Tu przenikają się wpływy kultury zachodniej i wschodniej Europy. Tradycja spotyka dzień jutrzejszy.

Miasto zaskakuje dynamicznym rozwojem - niemal co dzień pojawiają się nowe inwestycje, zmieniające jego oblicze.

Warszawa jest miastem w centralnej Polsce, od 1596 r. stolicą Polski, a także ważnym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym.
Siedziba władz państwowych, przedstawicielstw dyplomatycznych innych państw, organizacji o zasięgu ogólnokrajowym.

Turyści chętnie odwiedzają m.in. Stare Miasto i Nowe Miasto, Trakt Królewski, biegnący od Zamku Królewskiego, przez Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat i Al. Ujazdowskie w kierunku Wilanowa, zabytkowy cmentarz - Powązki.

Przez cały rok w mieście odbywają się imprezy, które uatrakcyjnią nawet najkrótszy pobyt w stolicy, np. targi, koncerty, wystawy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*