STREFY KIBICA W WARSZAWIE 2018. Gdzie obejrzymy mecze Polaków – Mundial 2018? [PRZEGLĄD]

STREFY KIBICA W WARSZAWIE 2018. Gdzie obejrzymy mecze Polaków – Mundial 2018? [PRZEGLĄD]
Mundial 2018 odbędzie się w tym roku w Rosji, a pierwsze spotkania odbędą się 14 czerwca. Reprezentacja Polski najpierw zagra z Senegalem (19 czerwca), następnie z Kolumbią (24 czerwca) oraz z Japonią (28 czerwca). Gdzie w Warszawie będzie można oglądać mecze reprezentacji? Z tej okazji powstanie kilka stref kibica, w których transmitowane będą najważniejsze spotkania turnieju. Kliknij w zdjęcie, aby uruchomić przegląd – STREFY KIBICA W WARSZAWIE 2018.
Więcej informacji

Informacje o Warszawie

Warszawa jest miastem niezwykłym, położonym w środku Europy, na przecięciu szlaków komunikacyjnych z zachodu na wschód i z północy na południe kontynentu. Frapuje przyjezdnych historią i klimatem. Ciekawi swoją odmiennością. Tu przenikają się wpływy kultury zachodniej i wschodniej Europy. Tradycja spotyka dzień jutrzejszy.

Miasto zaskakuje dynamicznym rozwojem - niemal co dzień pojawiają się nowe inwestycje, zmieniające jego oblicze.

Warszawa jest miastem w centralnej Polsce, od 1596 r. stolicą Polski, a także ważnym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym.
Siedziba władz państwowych, przedstawicielstw dyplomatycznych innych państw, organizacji o zasięgu ogólnokrajowym.

Turyści chętnie odwiedzają m.in. Stare Miasto i Nowe Miasto, Trakt Królewski, biegnący od Zamku Królewskiego, przez Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat i Al. Ujazdowskie w kierunku Wilanowa, zabytkowy cmentarz - Powązki.

Przez cały rok w mieście odbywają się imprezy, które uatrakcyjnią nawet najkrótszy pobyt w stolicy, np. targi, koncerty, wystawy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*