Wojsko wysprzedaje sprzęt. Za grosze można kupić prawdziwe perełki [ZDJĘCIA]

Wojsko wysprzedaje sprzęt. Za grosze można kupić prawdziwe perełki [ZDJĘCIA]
Miłośnicy militariów z Warszawy powinni zacierać ręce z radości. Agencja Mienia Wojskowego znowu wystawiła na sprzedaż swój sprzęt. Hełmy, rękawice polowe, wiatrówki oficerskie czy zasobniki żołnierskie – to tylko kilka rzeczy, które można nabyć w wyniku sprzedaży bezprzetargowej. Ceny zaczynają się już od złotówki i nie przekraczają stu złotych, choć należy pamiętać, że dodatkowo zostanie naliczony podatek VAT w wysokości 23 proc. Sprzęt można zakupić w Stałym Punkcie Sprzedaży mieszczącym się w Warszawie przy ul. Puławskiej 100. Obowiązuje limit sprzedaży 5 sztuk asortymentu na osobę. Kliknij w zdjęcie, aby przejść do galerii.
Więcej informacji

Informacje o Warszawie

Warszawa jest miastem niezwykłym, położonym w środku Europy, na przecięciu szlaków komunikacyjnych z zachodu na wschód i z północy na południe kontynentu. Frapuje przyjezdnych historią i klimatem. Ciekawi swoją odmiennością. Tu przenikają się wpływy kultury zachodniej i wschodniej Europy. Tradycja spotyka dzień jutrzejszy.

Miasto zaskakuje dynamicznym rozwojem - niemal co dzień pojawiają się nowe inwestycje, zmieniające jego oblicze.

Warszawa jest miastem w centralnej Polsce, od 1596 r. stolicą Polski, a także ważnym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym.
Siedziba władz państwowych, przedstawicielstw dyplomatycznych innych państw, organizacji o zasięgu ogólnokrajowym.

Turyści chętnie odwiedzają m.in. Stare Miasto i Nowe Miasto, Trakt Królewski, biegnący od Zamku Królewskiego, przez Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat i Al. Ujazdowskie w kierunku Wilanowa, zabytkowy cmentarz - Powązki.

Przez cały rok w mieście odbywają się imprezy, które uatrakcyjnią nawet najkrótszy pobyt w stolicy, np. targi, koncerty, wystawy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*