Mniejszy ruch drogowy nie wpłynął na bezpieczeństwo. Wysoka liczba ofiar wypadków w marcu

Mniejszy ruch drogowy nie wpłynął na bezpieczeństwo. Wysoka liczba ofiar wypadków w marcu
Jak wynika z raportu sporządzonego przez Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie – mniejszy ruch na drogach wywołany epidemią niestety wcale nie przełożył się na bezpieczeństwo. W wypadkach ginie niewiele mniej osób niż zwykle. Choć na stołeczne ulice wyjeżdża teraz blisko o połowę mniej aut niż normalnie, ogólna liczba ofiar lub poszkodowanych nadal znajduje się na wysokim poziomie. Szczegóły w artykule poniżej.
Więcej informacji

Informacje o Warszawie

Warszawa jest miastem niezwykłym, położonym w środku Europy, na przecięciu szlaków komunikacyjnych z zachodu na wschód i z północy na południe kontynentu. Frapuje przyjezdnych historią i klimatem. Ciekawi swoją odmiennością. Tu przenikają się wpływy kultury zachodniej i wschodniej Europy. Tradycja spotyka dzień jutrzejszy.

Miasto zaskakuje dynamicznym rozwojem - niemal co dzień pojawiają się nowe inwestycje, zmieniające jego oblicze.

Warszawa jest miastem w centralnej Polsce, od 1596 r. stolicą Polski, a także ważnym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym.
Siedziba władz państwowych, przedstawicielstw dyplomatycznych innych państw, organizacji o zasięgu ogólnokrajowym.

Turyści chętnie odwiedzają m.in. Stare Miasto i Nowe Miasto, Trakt Królewski, biegnący od Zamku Królewskiego, przez Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat i Al. Ujazdowskie w kierunku Wilanowa, zabytkowy cmentarz - Powązki.

Przez cały rok w mieście odbywają się imprezy, które uatrakcyjnią nawet najkrótszy pobyt w stolicy, np. targi, koncerty, wystawy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*