Bieg Mikołajów 2019, Warszawa. W świątecznych przebraniach biegali po torze. W ten sposób wsparli potrzebujące dzieci

Bieg Mikołajów 2019, Warszawa. W świątecznych przebraniach biegali po torze. W ten sposób wsparli potrzebujące dzieci
Bieg Mikołajów 2019 odbył się w niedzielę na Torze Służewiec. Setki zawodników, często w świątecznych przebraniach, pokonało cztery okrążenia (w sumie ok. 10 km). Ich wysiłek nie poszedł na marne. Każdy kilometr do dodatkowe środki dla potrzebujących dzieci. Poniżej fotorelacja z biegu.
Więcej informacji

Informacje o Warszawie

Warszawa jest miastem niezwykłym, położonym w środku Europy, na przecięciu szlaków komunikacyjnych z zachodu na wschód i z północy na południe kontynentu. Frapuje przyjezdnych historią i klimatem. Ciekawi swoją odmiennością. Tu przenikają się wpływy kultury zachodniej i wschodniej Europy. Tradycja spotyka dzień jutrzejszy.

Miasto zaskakuje dynamicznym rozwojem - niemal co dzień pojawiają się nowe inwestycje, zmieniające jego oblicze.

Warszawa jest miastem w centralnej Polsce, od 1596 r. stolicą Polski, a także ważnym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym.
Siedziba władz państwowych, przedstawicielstw dyplomatycznych innych państw, organizacji o zasięgu ogólnokrajowym.

Turyści chętnie odwiedzają m.in. Stare Miasto i Nowe Miasto, Trakt Królewski, biegnący od Zamku Królewskiego, przez Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat i Al. Ujazdowskie w kierunku Wilanowa, zabytkowy cmentarz - Powązki.

Przez cały rok w mieście odbywają się imprezy, które uatrakcyjnią nawet najkrótszy pobyt w stolicy, np. targi, koncerty, wystawy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*