Staże studenckie w Toruniu

Staże studenckie w Toruniu

W imieniu naszego partnera – Biura Karier Uniwersytetu Mikołaja Kopernika zapraszamy do udziału w programie stażowym CO-OP na UMK. To szansa dla toruńskich firm na znalezienie dobrze przygotowanego pracownika i stworzenie nowej formuły współpracy nauki z biznesem – podkreśla Toruńskie Centrum Wsparcia Bizensu.

To pierwsza edycja wyjątkowego programu stażowego, prowadzonego przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, która umożliwia najlepszym studentom podjęcie stażu podczas studiów. Inspiracją do stworzenia projektu był podobny program, który realizowany jest w kanadyjskim University of Waterloo.

Najważniejsze informacje o programie CO-OP:

  • Student dostępny jest dla pracodawcy w okresie od 3 do 5 miesięcy, w wymiarze czasu pracy od pół do pełnego etatu, w zależności od indywidualnych uzgodnień.
  • Pierwszy miesiąc stażu finansuje UMK, wynagrodzenie w kolejnych miesiącach wypłaca studentowi pracodawca w oparciu o umowę cywilno-prawną.  Wysokość miesięcznego wynagrodzenia to minimum 3000 złotych brutto w przeliczeniu na cały etat.
  • Program ma charakter elitarny. To program dla najlepszych studentów, którzy spełnią wymagania pracodawcy. Kandydaci muszą posiadać bardzo dobrą średnią ze studiów (minimum 4,0) oraz rekomendację wydziału. Biuro Karier UMK diagnozuje ich  poziom kompetencji społecznych. O wyniku rekrutacji decyduje pracodawca na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej z kandydatem.

Zgłoszenia do programu trwają do 15.02.2022 r. (o udziale w projekcie decyduje kolejność zgłoszeń).

Kliknij tutaj, aby przejść do formularza zgłoszeniowego.

Kontakt:

Ewa Banaszak,  tel. 56 611 47 71

E-mail: Ewa.Banaszak@umk.pl

Więcej informacji

Informacje o Toruniu

Toruń to miasto, które należy do elitarnej grupy miejsc, wyróżnionych wpisem na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Toruń to miejsce gdzie przeszłość spotyka się z teraźniejszością, a nauka z kulturą. Pełna uroku Starówka zachęca wszystkich do spacerów śladami europejskiego dziedzictwa. Pierniki to kolejny z symboli miasta. Jak powiada staropolskie przysłowie: ”gdańska gorzałka, toruński piernik, krakowska panna, warszawski trzewik - najlepsze rzeczy w Polsce". Dlatego będąc tu trzeba ich koniecznie spróbować. By poznać piernikową tradycję warto odwiedzić dwa miejsca: wystawę „Świat toruńskiego piernika” prezentowaną w Domu Kopernika oraz Żywe Muzeum Piernika.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*