Godziny otwarcia sklepów w Wigilię i święta Bożego Narodzenia 2020. Gdzie zrobicie zakupy?[Biedronka, Lidl, Auchan, Kaufland, Tesco, Netto]

Godziny otwarcia sklepów w Wigilię i święta Bożego Narodzenia 2020. Gdzie zrobicie zakupy?[Biedronka, Lidl, Auchan, Kaufland, Tesco, Netto]Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Pamiętajcie, że w Wigilię, 24 grudnia, sklepy będą otwarte krócej. Weźcie to pod uwagę, planując przygotowywanie świątecznych potraw. Gdzie zrobicie zakupy w Wigilię, a gdzie w święta? Oto godziny otwarcia sklepów takich jak Lidl, Biedronka, Auchan, Kaufland, Tesco, Carrefour, Netto i Dino w Wigilię 24 grudnia i w święta Bożego Narodzenia: 25 grudnia i 26 grudnia.
Więcej informacji

Informacje o Toruniu

Toruń to miasto, które należy do elitarnej grupy miejsc, wyróżnionych wpisem na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Toruń to miejsce gdzie przeszłość spotyka się z teraźniejszością, a nauka z kulturą. Pełna uroku Starówka zachęca wszystkich do spacerów śladami europejskiego dziedzictwa. Pierniki to kolejny z symboli miasta. Jak powiada staropolskie przysłowie: ”gdańska gorzałka, toruński piernik, krakowska panna, warszawski trzewik - najlepsze rzeczy w Polsce". Dlatego będąc tu trzeba ich koniecznie spróbować. By poznać piernikową tradycję warto odwiedzić dwa miejsca: wystawę „Świat toruńskiego piernika” prezentowaną w Domu Kopernika oraz Żywe Muzeum Piernika.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*