Utrudniony kontakt z wydziałami

Utrudniony kontakt z wydziałami

Od 23 do 26 września 2021 r. będzie utrudniony kontakt z Wydziałem Sportu i Rekreacji, Wydziałem Edukacji Urzędu Miasta oraz Miejskim Zespołem ds. Orzekania o Niepełnosprawności. Nie będzie tam działał internet ani telefony.

Z powodu trwającej na ul. Reja przebudowy studni sanitarnej, w której znajduje się kabel światłowodowy, wykonawca zmuszony jest czasowo wyłączyć ten kabel z eksploatacji. Z tego powodu w budynku Urzędu Miasta Torunia przy ul. Fałata 39 nie będzie działał internet ani telefony stacjonarne.

Jednocześnie przypominamy, że od 20 września 2021 r., mieszczący się do tej pory także przy ul. Fałata 39 Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej z powodu remontu budynku przeniósł się do VI LO przy ul. Wojska Polskiego. Numery telefonów do WZiPS działają i pozostają bez zmian – przejdź do BIP

Więcej informacji

Informacje o Toruniu

Toruń to miasto, które należy do elitarnej grupy miejsc, wyróżnionych wpisem na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Toruń to miejsce gdzie przeszłość spotyka się z teraźniejszością, a nauka z kulturą. Pełna uroku Starówka zachęca wszystkich do spacerów śladami europejskiego dziedzictwa. Pierniki to kolejny z symboli miasta. Jak powiada staropolskie przysłowie: ”gdańska gorzałka, toruński piernik, krakowska panna, warszawski trzewik - najlepsze rzeczy w Polsce". Dlatego będąc tu trzeba ich koniecznie spróbować. By poznać piernikową tradycję warto odwiedzić dwa miejsca: wystawę „Świat toruńskiego piernika” prezentowaną w Domu Kopernika oraz Żywe Muzeum Piernika.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*