Rafał Trzaskowski kłócił się z DJ-em w klubie nad Wisłą. Żądał zmiany muzyki i pytał o maseczki [WIDEO] „Moje miasto, weźcie to pod uwagę”

Rafał Trzaskowski kłócił się z DJ-em w klubie nad Wisłą. Żądał zmiany muzyki i pytał o maseczki [WIDEO] „Moje miasto, weźcie to pod uwagę”W serwisie plotkarskim Pudelek.pl pojawiło się dziwne nagranie z prezydentem Warszawy w roli głównej. Akcja toczy się w jednym z nadwiślańskich klubów, gdzie – według relacji Pudelka – Trzaskowski bawił się na urodzinach swojej znajomej. W pewnym momencie 48-letni polityk zażądał od DJ’a zmiany repertuaru. – Moje miasto, weźcie to pod uwagę. Puść odrobinę funku. Na chwilę, bo tu wszyscy chcą zrobić wam krzywdę – negocjował były minister.
Więcej informacji

Informacje o Toruniu

Toruń to miasto, które należy do elitarnej grupy miejsc, wyróżnionych wpisem na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Toruń to miejsce gdzie przeszłość spotyka się z teraźniejszością, a nauka z kulturą. Pełna uroku Starówka zachęca wszystkich do spacerów śladami europejskiego dziedzictwa. Pierniki to kolejny z symboli miasta. Jak powiada staropolskie przysłowie: ”gdańska gorzałka, toruński piernik, krakowska panna, warszawski trzewik - najlepsze rzeczy w Polsce". Dlatego będąc tu trzeba ich koniecznie spróbować. By poznać piernikową tradycję warto odwiedzić dwa miejsca: wystawę „Świat toruńskiego piernika” prezentowaną w Domu Kopernika oraz Żywe Muzeum Piernika.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*