Torunianie życzą medykom [VIDEO]

Torunianie życzą medykom [VIDEO]

Z okazji Światowego Dnia Zdrowia mieszkańcy Torunia przekazali życzenia wszystkim osobom zaangażowanym w walkę o życie i zdrowie Polaków.

„Zdrowia, wytrwałości, szybkiego końca pandemii” – to najczęściej powtarzane życzenia od torunian z okazji Światowego Dnia Zdrowia.

Czego jeszcze życzą i za co dziękują medykom mieszkańcy Torunia? Zobaczcie materiał przygotowany przez Michała Walkowskiego.

Kategoria: 
Koronawirus, informacje lokalne

Więcej informacji

Informacje o Toruniu

Toruń to miasto, które należy do elitarnej grupy miejsc, wyróżnionych wpisem na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Toruń to miejsce gdzie przeszłość spotyka się z teraźniejszością, a nauka z kulturą. Pełna uroku Starówka zachęca wszystkich do spacerów śladami europejskiego dziedzictwa. Pierniki to kolejny z symboli miasta. Jak powiada staropolskie przysłowie: ”gdańska gorzałka, toruński piernik, krakowska panna, warszawski trzewik - najlepsze rzeczy w Polsce". Dlatego będąc tu trzeba ich koniecznie spróbować. By poznać piernikową tradycję warto odwiedzić dwa miejsca: wystawę „Świat toruńskiego piernika” prezentowaną w Domu Kopernika oraz Żywe Muzeum Piernika.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*