Koncerty symfoników przełożone

Koncerty symfoników przełożone

W związku z przedłużeniem obecnych obostrzeń do niedzieli 18 kwietnia 2021 r., po raz kolejny Toruńska Orkiestra Symfoniczna modyfikuje swoje najbliższe plany koncertowe.

11.04.2021 r. koncert Viva Vivaldi! – koncert z uczniami ZSM zostanie podzielony na dwie części i będzie emitowany za pośrednictwem kanału YouTube Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej:

  • 17.04.2021, godz. 18:00, YouTube Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej, w programie kompozycje A. Vivaldiego i F. Chopina – kliknij tutaj, aby przejść do strony TOS ze szczegółami koncertu.
  • 24.04.2021, godz. 18:00, YouTube Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej, w programie kompozycje C.M. Webera i L. van Beethovena – kliknij tutaj, aby przejść do strony TOS ze szczegółami koncertu.

Zwroty za bilety zakupione online zostaną zrealizowane automatycznie dla wszystkich klientów.

Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą, z zastrzeżeniem terminu zgodnie ze wskazaniem operatora kart płatniczych, do 31 dni.

Bilety zakupione w kasie biletowej, można będzie zwracać wyłącznie w kasie CKK Jordanki, czynnej w kwietniu, raz w tygodniu, w piątki, w godz. 13:00-19:00


16.04.2021 r., koncert Musicale, Musicale – zmiana terminu na 20.06.2021 r.

Bilety zakupione na koncert zachowują ważność – będą obowiązywały w nowym terminie.

Jeśli nie będą mogli Państwo uczestniczyć w koncercie w nowym terminie, istnieje możliwość zwrotu biletu. W przypadku zwrotu biletu zakupionego online, prosimy o mailowe przesłanie informacji na adres kasa@tos.art.pl do dnia 16.04.2021r.

Więcej informacji

Informacje o Toruniu

Toruń to miasto, które należy do elitarnej grupy miejsc, wyróżnionych wpisem na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Toruń to miejsce gdzie przeszłość spotyka się z teraźniejszością, a nauka z kulturą. Pełna uroku Starówka zachęca wszystkich do spacerów śladami europejskiego dziedzictwa. Pierniki to kolejny z symboli miasta. Jak powiada staropolskie przysłowie: ”gdańska gorzałka, toruński piernik, krakowska panna, warszawski trzewik - najlepsze rzeczy w Polsce". Dlatego będąc tu trzeba ich koniecznie spróbować. By poznać piernikową tradycję warto odwiedzić dwa miejsca: wystawę „Świat toruńskiego piernika” prezentowaną w Domu Kopernika oraz Żywe Muzeum Piernika.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*