Belferska grypa. Przedszkola w Łodzi bez nauczycieli [LISTA]. Stan na wtorek (15.01.19). Ilu pedagogów wzięło zwolnienia w podstawówkach?

Belferska grypa. Przedszkola w Łodzi bez nauczycieli [LISTA]. Stan na wtorek (15.01.19). Ilu pedagogów wzięło zwolnienia w podstawówkach?
We wtorek (15 stycznia) w Łodzi znów wzrosła liczba nauczycieli przebywających na zwolnieniach lekarskich – do 1617. W naszej galerii prezentujemy przedszkola, w których nie został żaden nauczyciel (dziećmi opiekuje się dyrektor z pomocą zastępcy). Wzrasta również liczba absencji wśród pracowników podstawówek.
Więcej informacji

Informacje o Łodzi

Łódź - miasto wojewódzkie w środkowej Polsce, położone na Wysoczyźnie Łódzkiej. Stolica województwa łódzkiego. Leży na wysokości od 162 m n.p.m. (dolina Neru) do 278 m n.p.m. (w obrębie dawnej wsi Stare Moskule). Teren zamknięty granicami administracyjnymi miasta opada w kierunku z północnego-wschodu na południowy-zachód, zgodnie z nachyleniem zachodniego stoku Garbu Łódzkiego. Przez Łódź przepływa 18 większych lub mniejszych rzek i strumieni. Łódź to jedno z większych miast znajdujących się w województwie łódzkim (środkowa część kraju). Mimo, iż większości miasto to kojarzone jest z dużym ośrodkiem przemysłowym, Łódź to także historia - niezwykle ważne wydarzenia, które odcisnęły swój ślad na dziejach całej Polski. Faktem jest, że przemysł w Łodzi jest wysoko rozwinięty, jednak to także ma swoje odzwierciedlenie w ważnych wydarzeniach historycznych. Łódź to drugie pod względem liczby ludności miasto w Polsce i czwarte miasto pod względem powierzchni.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*