14-15 sierpnia 2020. Kto ma wolne od pracy, czy sklepy będą czynne?

14-15 sierpnia 2020. Kto ma wolne od pracy, czy sklepy będą czynne?14 sierpnia – kto ma wolne? Piątek, 14 sierpnia, dniem wolnym od pracy. Co będzie czynne? 13. 08.20
14 sierpnia dniem wolnym od pracy? Kto ma wolne w nadchodzący piątek?- zastanawiają się osoby, które nie otrzymały powiadomienia od swojego pracodawcy na temat dnia odbioru za święto wypadające 15 sierpnia, Wojska Polskiego.
Więcej informacji

Informacje o Łodzi

Łódź - miasto wojewódzkie w środkowej Polsce, położone na Wysoczyźnie Łódzkiej. Stolica województwa łódzkiego. Leży na wysokości od 162 m n.p.m. (dolina Neru) do 278 m n.p.m. (w obrębie dawnej wsi Stare Moskule). Teren zamknięty granicami administracyjnymi miasta opada w kierunku z północnego-wschodu na południowy-zachód, zgodnie z nachyleniem zachodniego stoku Garbu Łódzkiego. Przez Łódź przepływa 18 większych lub mniejszych rzek i strumieni. Łódź to jedno z większych miast znajdujących się w województwie łódzkim (środkowa część kraju). Mimo, iż większości miasto to kojarzone jest z dużym ośrodkiem przemysłowym, Łódź to także historia - niezwykle ważne wydarzenia, które odcisnęły swój ślad na dziejach całej Polski. Faktem jest, że przemysł w Łodzi jest wysoko rozwinięty, jednak to także ma swoje odzwierciedlenie w ważnych wydarzeniach historycznych. Łódź to drugie pod względem liczby ludności miasto w Polsce i czwarte miasto pod względem powierzchni.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*