Radca prawny za opłatą miał odraczać egzekucje u „znajomego komornika”. Odpowie za oszustwo

Do ośmiu lat więzienia grozi radcy prawnemu z województwa łódzkiego. Zdaniem śledczych, mężczyzna oszukiwał swoich klientów – mówił, że za pieniądze porozmawia ze „znajomym komornikiem” i załatwi odroczenie licytacji grożącej klientom. Akt oskarżenia w tej sprawie trafił już do sądu.
Więcej informacji

Informacje o Łodzi

Łódź - miasto wojewódzkie w środkowej Polsce, położone na Wysoczyźnie Łódzkiej. Stolica województwa łódzkiego. Leży na wysokości od 162 m n.p.m. (dolina Neru) do 278 m n.p.m. (w obrębie dawnej wsi Stare Moskule). Teren zamknięty granicami administracyjnymi miasta opada w kierunku z północnego-wschodu na południowy-zachód, zgodnie z nachyleniem zachodniego stoku Garbu Łódzkiego. Przez Łódź przepływa 18 większych lub mniejszych rzek i strumieni. Łódź to jedno z większych miast znajdujących się w województwie łódzkim (środkowa część kraju). Mimo, iż większości miasto to kojarzone jest z dużym ośrodkiem przemysłowym, Łódź to także historia - niezwykle ważne wydarzenia, które odcisnęły swój ślad na dziejach całej Polski. Faktem jest, że przemysł w Łodzi jest wysoko rozwinięty, jednak to także ma swoje odzwierciedlenie w ważnych wydarzeniach historycznych. Łódź to drugie pod względem liczby ludności miasto w Polsce i czwarte miasto pod względem powierzchni.

1 Comment

  1. Zniecierpliwiony wierzyciel zawsze może zmienić komornika. Poza tym, od dawna można sobie wybrać komornika. Inna sprawa, że komornicy tak naprawde mają niewielkie pole manewru i 4/5 egzekucji jest bezskutecznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*