Prof. Simon: Zapomnij o Wszystkich Świętych na cmentarzu. Bo sam tam trafisz

Prof. Simon: Zapomnij o Wszystkich Świętych na cmentarzu. Bo sam tam trafiszRząd pracuje nad zasadami odwiedzania cmentarzy w dniu Wszystkich Świętych – poinformował w czwartek minister zdrowia Adam Niedzielski. Tymczasem odwiedzania cmentarzy w tym dniu stanowczo odradza profesor Krzysztof Simon, ordynator oddziału zakaźnego szpitala przy ul. Koszarowej we Wrocławiu. – Mówię to, żebyśmy na cmentarz nie trafili sami. I to znacznie wcześniej, niż na Wszystkich Świętych za rok.
Więcej informacji

Informacje o Łodzi

Łódź - miasto wojewódzkie w środkowej Polsce, położone na Wysoczyźnie Łódzkiej. Stolica województwa łódzkiego. Leży na wysokości od 162 m n.p.m. (dolina Neru) do 278 m n.p.m. (w obrębie dawnej wsi Stare Moskule). Teren zamknięty granicami administracyjnymi miasta opada w kierunku z północnego-wschodu na południowy-zachód, zgodnie z nachyleniem zachodniego stoku Garbu Łódzkiego. Przez Łódź przepływa 18 większych lub mniejszych rzek i strumieni. Łódź to jedno z większych miast znajdujących się w województwie łódzkim (środkowa część kraju). Mimo, iż większości miasto to kojarzone jest z dużym ośrodkiem przemysłowym, Łódź to także historia - niezwykle ważne wydarzenia, które odcisnęły swój ślad na dziejach całej Polski. Faktem jest, że przemysł w Łodzi jest wysoko rozwinięty, jednak to także ma swoje odzwierciedlenie w ważnych wydarzeniach historycznych. Łódź to drugie pod względem liczby ludności miasto w Polsce i czwarte miasto pod względem powierzchni.

1 Comment

  1. Nie można wierzyć facetowi nie wykluczam ” masonowi”, który mówi, że pod pretekstem pseudopandemii należy zapomnieć o wszystkich świętych, bo sami trafimy na cmentarz. Co z milionami ludzi leżących na plaży koło siebie nikomu to nie przeszkadzało. Kolejny atak na wiarę i kościół katolicki. Gazeta Wrocławska jest częścią Verlagsgruppe Passau, niemieckiej grupy medialnej obecnej w Niemczech i Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*