Wypadek na ul. Pabianickiej w Łodzi. Zderzyły się trzy samochody

Wypadek na ul. Pabianickiej w Łodzi. Zderzyły się trzy samochody
We wtorek, 8 października, kilka minut po godz. 6 do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło na ul. Pabianickiej przy Gombrowicza. Samochód ciężarowy zderzył się z dwoma autami osobowymi, po czym przejechał przez torowisko tramwajowe i znalazł się na przeciwległej jezdni. Jedna osoba została poszkodowana.
Więcej informacji

Informacje o Łodzi

Łódź - miasto wojewódzkie w środkowej Polsce, położone na Wysoczyźnie Łódzkiej. Stolica województwa łódzkiego. Leży na wysokości od 162 m n.p.m. (dolina Neru) do 278 m n.p.m. (w obrębie dawnej wsi Stare Moskule). Teren zamknięty granicami administracyjnymi miasta opada w kierunku z północnego-wschodu na południowy-zachód, zgodnie z nachyleniem zachodniego stoku Garbu Łódzkiego. Przez Łódź przepływa 18 większych lub mniejszych rzek i strumieni. Łódź to jedno z większych miast znajdujących się w województwie łódzkim (środkowa część kraju). Mimo, iż większości miasto to kojarzone jest z dużym ośrodkiem przemysłowym, Łódź to także historia - niezwykle ważne wydarzenia, które odcisnęły swój ślad na dziejach całej Polski. Faktem jest, że przemysł w Łodzi jest wysoko rozwinięty, jednak to także ma swoje odzwierciedlenie w ważnych wydarzeniach historycznych. Łódź to drugie pod względem liczby ludności miasto w Polsce i czwarte miasto pod względem powierzchni.

1 Comment

  1. Jeśli zdarzył się wypadek to poszkodowanym należy się odszkodowanie z OC sprawcy, ale nie każdy wie jak dochodzić swoich praw. Dlatego ja skorzystałam z firmy. Dzięki tej firmie udało mi się uzyskać odszkodowanie za powstałe obrażenia ciała oraz za uszkodzony samochód.Nie obyło się bez sądu, ale ich profesjonalni prawnicy reprezentowali mnie w sadzie i wszystko poszło w miarę szybko i sprawnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*