Lekarze Kobietom w Łodzi i regionie. Wypisują recepty na antykoncepcję awaryjną tzw. pigułki „dzień po”

Lekarze Kobietom w Łodzi i regionie. Wypisują recepty na antykoncepcję awaryjną tzw. pigułki „dzień po”
„Lekarze Kobietom” działają od roku. Spośród 199 lekarzy, 11 pomaga kobietom z województwa łódzkiego. Do tej pory lekarze zrzeszeni w inicjatywie pomogli ponad 8 tysiącom kobiet.
Więcej informacji

Informacje o Łodzi

Łódź - miasto wojewódzkie w środkowej Polsce, położone na Wysoczyźnie Łódzkiej. Stolica województwa łódzkiego. Leży na wysokości od 162 m n.p.m. (dolina Neru) do 278 m n.p.m. (w obrębie dawnej wsi Stare Moskule). Teren zamknięty granicami administracyjnymi miasta opada w kierunku z północnego-wschodu na południowy-zachód, zgodnie z nachyleniem zachodniego stoku Garbu Łódzkiego. Przez Łódź przepływa 18 większych lub mniejszych rzek i strumieni. Łódź to jedno z większych miast znajdujących się w województwie łódzkim (środkowa część kraju). Mimo, iż większości miasto to kojarzone jest z dużym ośrodkiem przemysłowym, Łódź to także historia - niezwykle ważne wydarzenia, które odcisnęły swój ślad na dziejach całej Polski. Faktem jest, że przemysł w Łodzi jest wysoko rozwinięty, jednak to także ma swoje odzwierciedlenie w ważnych wydarzeniach historycznych. Łódź to drugie pod względem liczby ludności miasto w Polsce i czwarte miasto pod względem powierzchni.

1 Comment

  1. No i bardzo dobrze, że wypisują w końcu tutaj chodzi o kobiety i o ich zdrowie. Wiadomo, wpadki się zdarzają, czy zapomniana tabletka, gumka pękła czy nawet jakaś inna sytuacja gdzie należy przyjąć taką tabletkę. Skoro znowu zaczęły one być na receptę to lekarz w razie nagłej pomocy powienien ją przepisać i dobrze że właśnie robią tak w Łodzi. Ja teraz to już przyjmuję tabletki antykoncepcyjne vines i nie mam zamiaru z nich rezygnować czy coś bo mój ogranizm bardzo dobrze je przyjął i zaakceptował

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*