Działka w ROD-o w cenie dobrego samochodu. Tak wysokich cen w Łodzi jeszcze nigdy nie było. Najdroższą działkę sprzedano! Zobaczcie CENY

Działka w ROD-o w cenie dobrego samochodu. Tak wysokich cen w Łodzi jeszcze nigdy nie było. Najdroższą działkę sprzedano! Zobaczcie CENYCeny niektórych ogródków w Rodzinnych Ogrodach Działkowych są już jak z kosmosu. W Łodzi niektórzy sprzedający wyceniają je nawet na 119 tys. zł. A trzeba pamiętać, że sprzedający jest właścicielem jedynie tego w ogródku postawił i zasadził.
Więcej informacji

Informacje o Łodzi

Łódź - miasto wojewódzkie w środkowej Polsce, położone na Wysoczyźnie Łódzkiej. Stolica województwa łódzkiego. Leży na wysokości od 162 m n.p.m. (dolina Neru) do 278 m n.p.m. (w obrębie dawnej wsi Stare Moskule). Teren zamknięty granicami administracyjnymi miasta opada w kierunku z północnego-wschodu na południowy-zachód, zgodnie z nachyleniem zachodniego stoku Garbu Łódzkiego. Przez Łódź przepływa 18 większych lub mniejszych rzek i strumieni. Łódź to jedno z większych miast znajdujących się w województwie łódzkim (środkowa część kraju). Mimo, iż większości miasto to kojarzone jest z dużym ośrodkiem przemysłowym, Łódź to także historia - niezwykle ważne wydarzenia, które odcisnęły swój ślad na dziejach całej Polski. Faktem jest, że przemysł w Łodzi jest wysoko rozwinięty, jednak to także ma swoje odzwierciedlenie w ważnych wydarzeniach historycznych. Łódź to drugie pod względem liczby ludności miasto w Polsce i czwarte miasto pod względem powierzchni.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*